Йде завантаженя, зачекайте...
  15 жовтня 2015   Розділ: Новини

Навчання у проекті EMDR (оновлена інформація)

emdr_photo.jpg (424.5 Kb)

Дорогі колеги,
з радістю інформуємо вас, що завдяки тому, що партнером у організації навчального проекту з ЕМДР стало Бюро міжнародної освітньої та наукової співпраці при Посольстві республіки Австрії в Україні, ми отримали змогу суттєво зменшити вартість навчання (до 200 євро за семестр, один семестр = два семінари включно із супервізіями, загалом три навчальні семестри), а також Бюром розглядається можливість часткового покриття дорожніх витрат для учасників з інших міст України. Отож, ще раз сердечно запрошуємо усіх до участі у даному навчальному проекті!
Нагадуємо, п'ять причин участі у даному проекті:

(1) EMDR є ефективним методом лікування постравматичного стресового розладу (ПТСР) - поруч з травмо-фокусованою когнітивно-поведінковою терапією, він відноситься до двох основних доказових методів лікування ПТСР, що їх рекомендують усі сучасні науковообгрунтовані протоколи (ВООЗ, NICE та ін.)

(2) даний освітній проект відповідає сучасним міжнародним вимогам навчання з EMDR (включно з необхідними годинами супервізії, оцінки компетентностей та ін.) і веде до можливості одержання євпропейського сертифікату з EMDR. Хочемо підкреслити, що це не лише свого роду "сертифікат якості", але й гарантія якісної підготовки до роботи у дуже складній сфері психотерапевтичної праці.

(3) тренерами і супервізорами даного проекту є досвідчені австрійські та українські акредитовані фахівці методу

(4) даний метод є чудовим інструментом, що інтегрується в різні психотерапевтичні модальності, і може суттєво збагатити арсенал психотерапевтичних втручань психотерапевта будь-якого напрямку - що є особливо важливо в сучасній Україні, коли війна стала масивним психотравмуючим досвідом для багатьох осіб

(5) даний проект є більше, ніж навчальний проект з ЕМДР - він базується на моделі, що створена на основі багаторічного досвіду реалізації навчальних проектів Австрійського інституту ЕМДР і травматерапії і готує фахівців-психотравматологів до роботи з різними можливими наслідками широкого спектру психотравмуючих подій, у тому числі при комплексній травматизації, травматичній втраті, травмі розвитку та ін.

+ організатори проекту подбають про комфортні умови для навчання, атмосферу в групі, смачну львівську каву, сучасні навчально-методичні матеріали у перекладі на українську мову та усі важливі деталі...

Отож, запрошуємо: вибираючи освіту в ЕМДР - ви вибираєте ефективні, сучасні, науково-обґрунтовані психотерапевтичні підходи лікування наслідків психотравмуючих подій! і це вкрай важливо і потрібно для розвитку ефективної системи охорони психічного здоров'я в Україні!

Ознайомитися з повним описом проекту
Завантажити аплікаційну заявку

Зверніть увагу, що прийом заявок відкрито до 1 листопада 2015 року, кількість місць обмежено - 36 осіб.

На все добре, чекаємо вас на проекті!


Оля Ришковська (президент Української асоціації ЕМДР) та Олег Романчук (директор Інституту психічного здоров'я УКУ)
Знайшли помилку?
Виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У вікні що появиться опишіть проблему та відправте повідомлення адміністрації сайту.
Будемо дуже вдячні за поширення наших матеріалів в соціальних мережах:


Опублікував Orest   Прочитано (раз): 717   |   Залишено коментарів: 0
Роздрукувати
Додавання коментаря
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылки Картинка Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Вставка спойлера | Вставка email
Підтвердження коду безпеки :

captcha

«    Травень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31